Laisvas kritimas tarp dviejų portalų

Loginis žaidimas Portal jau nemokamas bet tik iki gegužės 24, kurį galima parsisiųsti steam programoje. O jei Portal jau pereitas skersai ir išilgai, tada yra Portal modifikacija Prelude. Šioje modifikacijoje aprašomi įvykiai nutikę prieš Portal. Bet yra problemų paleidžiant šį modą su nemokama Portal versija, kurią galima išvengti taip:

1. Parsisiųsti  Portal su steam, kuris bus kataloge ...Steam\steamapps\(čia registracijos vartotojo vardas)\portal (pilnas kelias gali buti C:\Program Files\Steam\steamapps\(čia registracijos vartotojo vardas)\portal ar kitas  priklausomai kur suinstaliuotas steam ir koks vartotojo vardas).

2. Parsisiųsti ir suinstaliuoti Prelude į tą patį kataloga kur ir Portal t. y. ...Steam\steamapps\(čia registracijos vartotojo vardas)\portal, per istaliacija čia bus sukurtas katalogas portal prelude kurį po instaliacijos reikia pervadinti į portalportalprelude.

3. Reikia pridėti nauja žaidimą į steam aplinką, programos apačioje paspausti +ADD NEW GAME ir pasirinkti add a non-steam game, toliau paspausti Browse, pasirinkti Portal katalogą () ir pasirinkti failą hl2.exe, toliau paspausti add selected programs.

4. Dabar žaidimų sąraše turi atsirasti naujas žaidimas hl2.exe, paspausti ant jo su dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkti Properties. Toliau kaip pavadinimą vietoje hl2.exe įrašyti Prelude, o kur laukas target prideti -game portalprelude  (bus pilnas kelias su nustatymu "C:\Program Files\Steam\steamapps\(čia registracijos vartotojo vardas)\portal\hl2.exe" -game portalprelude). Ir toliau galima žaisti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.